Kurumsal
Lefkoşa Tüp Bebek Merkezi ekibinin tüm personeli konularında uzman ve kendilerini kanıtlamış kişilerden oluşmakta ve sürekli olarak dünya genelinde tıp gelişmelerini takip ederek kendilerini yenilemektedirler.

Amacımız bebek sahibi olmak isteyen ailelerin bebeklerini en kısa zamanda kucaklarına almalarını sağlamaktır. En büyük sloganımız 'Bebeksiz Yuva Kalmasın' doğrultusunda çalışan ekibimiz şimdiye kadar birçok aileyi çocuk sahibi yapmıştır.

Merkezimiz tıp teknolojisinin en son olanaklarını kullanarak yurt içinde ve yurt dışında edinilmiş engin tecrübeleri ve bilgi birikimleri ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

Hizmet anlayışımız, etkinliği bilimsel çalışmalarla kanıtlanmış tedavileri, en yüksek kalitede, sizlerin tıbbi ve ruhsal anlamda ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak modern bir atmosferde sunmaktır.

Misyonumuz sizlere daha yakın olabilme amacı ile birden fazla merkezde çalışmalarını sürdürmektedir. Bu anlamda sadece verilen hizmetin kalitesi ve başarı oranları ile değil aynı zamanda tedavi ettiği çiftlerin sayısı bakımından da Kıbrıs'ın önde gelen Tüp Bebek Merkezleri arasındadır.
Ana Sayfa   |   Kurumsal   |   Uygulamalarımız   |   Ulaşım   |   İletişim